Процеси, машини та обладнання агропромислових підприємств

Інженерно-технологічний факультет закінчує готувати фахівців за напрямом підготовки 6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» (галузь знань 1001 «Техніка та енергетика аграрного виробництва»).

Після успішного закінчення 4-х курсів на денній формі навчання (та 5-и курсів на заочній) студентам присуджують ступінь вищої освіти «Бакалавр» та кваліфікацію фахівець технічного забезпечення агропромислового виробництва.

Фахівець даного профілю здатен виконувати найрізноманітніші професійні завдання та може займати первинну керівну посаду із технічного забезпечення агропромислового виробництва.

Безпосередні обов'язки можуть стосуватися:
  • сільського господарства та пов'язаними з ним послугами;
  • надання послуг у рослинництві та тваринництві;
  • облаштування ландшафту;
  • змішаного сільського господарства;
  • ремонту, технічного обслуговування і монтажу машин та устаткування  для сільського та лісового господарства;
  • монтажу машин та устаткування для переробки сільськогосподарських продуктів;
  • ремонту і технічного обслуговування машин та устаткування для переробки сільськогосподарських продуктів.
У разі бажання студенти можуть продовжити навчання за ступенем вищої освіти «Магістр» (спеціальність 208 «Агроінженер»). Після успішного закінчення програми денної форми навчання у 1,5 роки (заочного 2 роки) студентам присуджують ступень вищої освіти «Магістр» та кваліфікацію інженер-дослідник з агроінженерії.