Студентська рада навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій – це Твій помічник, радник, захисник та вірний товариш на весь період навчання!!!
СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – невід’ємна частина справжнього студентського життя.

Саме за допомогою нього можна розкрити свої творчі таланти, управлінські та організаторські здібності, отримати не аби який досвід роботи у команді; познайомитися з новими та цікавими тобі людьми.

Як це не дивно, але саме тут можна знайти свою другу половинку або справжнього друга.

На протязі п’яти років навчання та роботи в органах студентського самоврядування (ОСС), можна зробити та організувати те, що так цікаво Тобі або твоїм друзям.

План заходів, які проводить та в яких приймає участь Студентська рада навчально-наукового інституту економіки, управління, права та інформаційних технологій разом зі студентами інституту, Ви можете побачити у Галереї та на сторінці наших подій.

Положення Про студентське Самоврядування ННІЕУПІТ

Голова Студентської ради інституту
Колісник Олександра

НАША ГОРДІСТЬ