Аграрний коледж управління і права ПДАА

36011 м. Полтава-11,
просп. Першотравневий, 10 ( центр. корпус)
вул. Гагаріна, 3 ( ІІ корпус)
Електронна пошта: acup@ukr.net
2-48-05 – приймальна директора
(0532) 56-53-62 – факс

Аграрний коледж управління і права – структурний підрозділ Полтавської державної аграрної академії, вищий навчальний заклад І-ІІ рівня акредитації, підпорядкований Міністерству аграрної політики України. Більше ніж 60-річна історія навчального закладу характеризується вдумливим і творчим осмисленням освітньої діяльності, змістом, який у всі часи забезпечував підготовку висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору держави.

1980 року навчальний заклад очолив Григорій Антонович Олійник, відомий організатор сільськогосподарського виробництва, Герой Соціалістичної праці, заслужений працівник народної освіти України. Під його керівництвом на
основі американських і канадських проектів у навчальному закладі були проведені радикальні зміни у напрямках і змісті освіти – відкриті сучасні престижні спеціальності: правознавство, фінанси, менеджмент організацій. У 1991 році навчальний заклад був перейменований у Полтавський сільськогосподарський технікум; 1994 року – створено Полтавський аграрний коледж управління і права, який у 1997 році здобув статус державного.
Григорій Антонович Олійник  віддав служінню вищій школі у стінах нашого вузу  24  роки  життя.
Із 1999 року коледж займає перші місця у щорічному рейтингу серед вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики України.
З 2004 року згідно наказу  Міністерства аграрної політики України  коледж увійшов до структури Полтавської державної аграрної академії, відкривши нові перспективи щодо підготовки фахівців для народного господарства України.
Із вересня 2004 року очолює коледж Левківський Михайло Іванович, «Відмінник освіти України», викладач-методист.
У березні 2015 року на посаду директора призначена Козаченко Олена Михайлівна.
Козаченко Олена Михайлівна,
директор коледжу

Коледж забезпечує високу якість підготовки спеціалістів. Цьому сприяє належна матеріально-технічна база навчального закладу, висококваліфікований кадровий потенціал, ретельно розроблене методичне забезпечення навчального процесу, застосування  ефективних форм, методів і прийомів навчання. Багато  випускників коледжу успішно продовжують здобуття вищої освіти в навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації за скороченими термінами навчання.
Загальна площа будинків, які  належать Аграрному коледжу управління і права Полтавської державної  аграрної академії  складає 14180 кв.м., в тому числі учбово-лабораторна – 7956 кв.м.,  приміщення для науково-педагогічного персоналу 2300 кв.м. , службові приміщення 4201 кв.м., бібліотека і читальні зали –140 кв.м., гуртожиток –6224 кв.м., їдальня – 163 кв.м.