Федерація обмінів «Франція-Україна» (FEFU)

Заходи співробітництва проводяться з метою надання можливості студентам підвищити рівень своєї підготовки у галузі сільського господарства; допомогти французьким підприємствам, які працюють у аграрному секторі у наборі спеціалістів.

Рівні співробітництва:

1. рівень: ознайомлення із сільським господарством і життям французької родини, участь у різних видах діяльності сільськогосподарського підприємства, удосконалення володіння іноземною мовою.
  2. рівень: (попередня умова – успішне подолання рівня 1) спеціалізоване професійне стажування на підприємстві.
  3. рівень: після стажування рівня 2 та перед отриманням українського диплома студенти проходять переддипломну практику на одному із французьких підприємств.

Вимоги: добре володіння французькою мовою.

Фінансування:проживання за рахунок підприємства, часткова оплата стажером витрат на поїздку. Практиканту оплачується стипендія.