Наукова частина Полтавської державної аграрної академії

Наукову роботу в академії координує і спрямовує проректор науково-педагогічної, наукової роботи та міжнародних зв’язків ПДАА, декан факультету підготовки іноземних громадян, к. с.-г. н., професор кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування Горб Олег Олександрович (на фото).

Основними завданнями в організації наукової роботи академії є проведення наукових досліджень у різних галузях сільськогосподарського виробництва, підготовка науково-педагогічних кадрів, залучення до наукової роботи студентів.

ЗВІТ про наукову діяльність Полтавської державної аграрної академії за 2016 календарний рік (ухвалений на засіданні вченої ради академії, протокол № 21 від 28 лютого 2017 року; затверджений наказом ректора академії № 52 від 02 березня 2017 року)

ЗВІТ про наукову діяльність Полтавської державної аграрної академії за 2015 календарний рік (ухвалений на засіданні вченої ради академії, протокол № 11 від 22 грудня 2015 року)

Контактна інформація:
каб. 14, адміністративний корпус,