Наукова робота студентів на факультеті економіки та менеджменту

Студенти факультету економіки та менеджменту постійно беруть активну участь у науковій роботі. За змістом теми наукових робіт співпадають з тематикою дипломних робіт.

На факультеті двічі на рік проводяться студентські наукові конференції. Тези доповідей формуються у матеріали конференції та друкуються до початку їх роботи. Значна частина студентів мають наукові публікації за тематикою дипломної роботи. Це є досить позитивним моментом. У 2016 році студентами факультету зроблено понад 300 доповідей на конференціях різного рівня.

Студенти факультету є постійними активними учасниками Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Також, студенти беруть участь у програмах та конкурсах, які проводить Президентський фонд Леоніда Кучми „Україна”, у олімпіадах та різноманітних наукових конкурсах, зокрема у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.