Навчальний процес на факультеті економіки та менеджменту

Навчальний процес на факультеті забезпечує науково-педагогічний колектив висококваліфікованих викладачів, які активно працюють над оновленням методичного забезпечення дисциплін, впроваджують новітні технології навчання (ділові ігри, моделювання виробничих ситуацій) застосовують технічні засоби навчання.

Викладачами факультету постійно проводяться різноманітні профорієнтаційні заходи з метою залучення молоді до навчання в академії. Деканатом факультету створено та розповсюджено серед потенційних абітурієнтів та їх батьків інформаційні буклети, з метою профорієнтаційної роботи.

Практична підготовка студентів проводиться відповідно до наскрізної програми практики, яка враховує трансформацію форм власності, зміни у структурі виробництва відповідно до кон'юнктури ринку, зміни в економіці України. Студенти факультету проходять виробничу практику в провідних сільськогосподарських підприємствах області. Тісні зв’язки налагоджено із сільськогосподарськими підприємствами Данії, Польщі, Великобританії, США, Німеччині та ін.

Навчальний процес організовано так, що теорія поєднана зі практичною підготовкою, враховуються особливості розвитку економіки АПК та аграрного менеджменту. Значна увага приділяється розвитку у студентів навичок організаційної, аналітичної роботи; уміння працювати в умовах кризових ситуацій; обмеженого інформаційного та ресурсного забезпечення.

Навчальні плани постійно оновлюються та вдосконалюються відповідно до сучасних вимог освіти та законодавчих актів. Ураховуючи євро інтеграцію Україну, входження до Болонського процесу та підтримки системи ЄКТС студенти факультету мають можливість поглиблено вивчати іноземні мови.