Організаційно-виховна робота на факультеті ветеринарної медицини

Маланка проситься до хати

Увечері 13 січня, напередодні Нового року за старим стилем, українці традиційно святкують Щедрий вечір (Щедру кутю), або свято Маланки. В нашому університеті з величальним новорічним обходом пройшов гурт щедрувальників факультету ветеринарної медицини, сповіщаючи господарям про урочистості та справляючи гостини Маланки.
Прийміть найтепліші побажання та привітання зі Щедрим вечором, зі святами Маланки та Василя! Бажаємо всім міцного здоров’я, піднесеного настрою, успіху та Божої ласки!
Нехай Щедрий вечір принесе у ваш дім щастя, добробут і мир! Смачної куті та веселих щедрівок!

19 грудня в Україні традиційно святкують День святого Миколая – свято віри, світла і добра. Свято, яке виховує культурні цінності, вчить милосердю, великодушності та любові до людей. Саме в такій  теплій і дружній родинній атмосфері, де панували гарний настрій і приємні несподіванки, факультет ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету відсвяткував День святого Миколи Чудотворця.
Висловлюємо вдячність керівництву нашого славетного університету за підтримку, і нехай у зимову пору зігріє вас тепле свято, а святий Миколай здійснить усі ваші бажання. Щастя і добра, злагоди та благополуччя вам і вашим родинам!

Чай зі смаком осені.

На зміну спекотним літнім дням несподівано прийшла осіння прохолода. Тож не засмучуйтесь, коли одного ранку прокинетесь, а за вікном – темно, холодно й вітряно.

«Осінь – час теплих обіймів і гарячого чаю» – так вирішили на факультеті ветеринарної медицини й відзначили День тепла. Зустрічали осінь і гостей духмяним чаєм і пригощали смачним печивом. І нехай ця осінь зігріє кожного теплими обіймами, неймовірними днями й незабутніми вечорами!

Студенти першого курсу факультету ветеринарної медицини вiдвiдали музей ПДАА. Екскурсiю для них провела Локес Н.В.

Кілька десятків різноманітних професій були представлені в рамках «Профіленд», який відбувся 14 вересня в Корпусному парку м. Полтава. Діти мали можливість не освоїти, але познайомитися з різними спеціалізаціями і, можливо, вже визначитися з вибором. Найпопулярнішими професіями були пожежні, рятувальники, поліція і, звичайно ж, - ветеринарні лікарі! Звичайно ж, професію ветеринарного лікаря неможливо показати всю і відразу всім, тому ми вибрали всього лише кілька моментів, про які розповідали дітям – яку будову має скелет кота, де знайти внутрішні органи у свині. Загалом, за підсумками свята, ми можемо з упевненістю стверджувати, що в нашому місті майбутніх ветеринарних лікарів стало більше і ми до цього причетні безпосередньо.

Челендж "Чистий гуртожиток" стартував! Наша мета – виховувати у студентів дбайливе ставлення до життєвого простору. Разом із студентами факультету ветеринарної медицини і технології виробництва і переробки продукції тваринництва через прості спільні кроки з покращення стану довкілля ми намагаємося прищепити в суспільстві потребу підтримання чистоти й комфорту у нашій спільній домівці – Полтавській державній аграрній академії. Vivat Academia!