Ректор Полтавського державного аграрного університету

Галич
Олександр Анатолійович

ректор Полтавського державного аграрного університету, кандидат економічних наук
професор кафедри публічного управління та адміністрування (АП №001606)

“Основа успіху - це команда, яка рухає наш заклад до перемог: наукових, освітніх, спортивних, громадських та інших. Це команда не тільки викладачів, а й наших студентів та стейкхолдерів, завдяки яким навчальний процес розвивається, прогресує, оновлюється, стає більш сучасним й актуальним», – вважає Олександр Галич.

Надзвичайно відповідально та бережно Олександр Анатолійович підтримує та розвиває ті багаторічні надбання, що залишилися від його попередників. Адже десятиліттями в аграрному університеті щиросердно та самовіддано перетворювали тоді ще сільськогосподарський інститут / академію на інституцію світового рівня — на лідера серед закладів вищої освіти не тільки на Полтавщині, а й в Україні.

Народився Олександр Галич 15 травня 1977 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району. Упродовж липня – жовтня 1999 року працював економістом у ТОВ «Миргородський урожай». Потім вступив до аспірантури Полтавської державної аграрної академії (зараз — університет). Після закінчення аспірантури у листопаді 2002 року Олександр Анатолійович став асистентом кафедри економіки АПК Полтавської державної аграрної академії, із 2003 року — старшим викладачем, а з 2005 року — доцентом цієї кафедри. У 2009 році очолив факультет економіки та менеджменту.

На посаді декана він відпрацював 11 років (до 2020 року), а далі факультет було перетворено на навчально-науковий інститут економіки, управління, права та інформаційних технологій і Олександр Анатолійович був директором цього структурного підрозділу (з 2020 по 2021 рік).

Враховуючи успіхи та здобутки на цій відповідальній посаді, у 2021 році його було призначено першим проректором ПДАУ. У липні 2023 року Олександр Анатолійович Галич був обраний ректором ПДАУ.

Окрім адміністративних та управлінських здобутків, Олександр Галич продовжує активно займатися наукою та публікувати результати своєї роботи у міжнародних та фахових українських виданнях. Нині у його доробку 150 публікацій: 120 - наукових, 18 - навчально-методичного характеру, і навіть 7 - у виданнях, що входять до наукометричних баз Scopus та Web of Science; 12 колективних монографій; 45 наукових праць, опублікованих у вітчизняних і міжнародних фахових виданнях, 20 - патентів на корисну модель.

За високу професійність та активну роботу Олександра Галича нагороджено численними подяками, грамотами та дипломами різних рівніх державних установ та адміністрацій,. Із 2011 року він Відмінник аграрної освіти та науки III ступеня.

Ідентифікатори науковця:

Якщо у Вас виникли питання або проблеми?

Ви маєте можливість анонімно звернутись до ректора ПДАУ.

Контактна інформація:

Адреса: 36003, Полтава, вул. Сковороди, 1/3, ПДАУ, адміністративний корпус, кабінет 12.

e-mail: galych@pdau.edu.ua

Телефон: (0532) 60-74-24

Офіційні сторінки у соцмережах: