Склад факультету агротехнології та екології

Факультет агротехнологій та екології – це сучасний науковий центр агроекологічних досліджень, де працюють 14 докторів наук, професорів та понад 40 кандидатів наук, доцентів, які забезпечують високий рівень освітньо-наукової підготовки здобувачів вищої освіти, що мають високий попит на ринку праці.
Випускові кафедри очолюють професори В. М. Писаренко,  В. М. Тищенко, В. В. Гангур, Поспєлов С.В.; доценти О. В. Міщенко, Т. П. Ромашко.
В світньому процесі беруть участь Заслужений діяч науки і техніки України, професор В. М. Писаренко, Заслужений  працівник освіти України професор О. М. Куценко, Заслужені працівники сільського господарства України М. М. Опара, В. М. Тищенко, Відмінник народної освіти професор Г. П. Жемела, лауреат Премії ім. Симиренка доцент С. В. Поспєлов, лауреат Премії Президента України для молодих вчених професор П. В. Писаренко, Заслужений винахідник України В. М. Самородов.

Кафедри факультету: