Студентська рада Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології

Студентський сенат – ініціатива до розвитку наших здобувачів вищої освіти

Валерія Соляник
голова студентської ради
Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології
Каліман Валерія
секретар
Панченко Катерина
заступник голови студентської ради
ННІ АСЕ
Безкоровайна Марія
голова оргкомітету
Сметанін Євген
голова культури, спорту та туризму

Цикало Андрій
                   голова комісії освіти

ФУНКЦІЇ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ:
  • захист прав та інтересів студентів;
  • підтримка ініціатив з боку студентів, розгляд їх скарг та побажань;
  • допомога у виконанні студентами своїх обов'язків;
  • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;
  • участь у організації та діяльності студентських гуртків, товариств, об'єднань та клубів;
  • сприяння створенню відповідних умов для проживання студентів;
  • участь у співробітництві зі студентами інших закладів вищої освіти та молодіжними організаціями;
  • участь у вирішенні питань міжнародного обміну студентами;
  • організація та проведення культурного дозвілля у поза навчальний час;
  • участь у проведенні профорієнтаційної роботи на місцях;
  • організація та проведення волонтерських робіт( Волонтерський центр «ПУЛЬС»);
  • участь у сприянні працевлаштування студентів та випускників.
Мабуть, кожен після закінчення школи задавався питанням вибору ЗВО, де матиме змогу здобути освіту, яка допоможе в подальшому житті. Серед багатьох професій як технічних, природничих, економічних, так і багатьох інших дуже складно визначитися в одній. Є багато різних ЗВО, та наші студенти вибрали ПДУА і їм дуже пощастило з цим вибором. Alma-mater відкриває двері до здійснення мрій.

Навчально-науковий інститут агротехнологій, селекції та екології – це найстаріший навчально-науковий інститут, що утворений на базі факультету агротехнологій та екології Полтавського державного аграрного університету

Становлення його припадає на 1920-ті роки. За цей період у ННІ АСЕ підготовлено понад 8000 агрономів, екологів, фахівців із захисту і карантину рослин. У нашому Навчально-науковому інституті навчаються понад 1000 студентів.

Багато наших студентів є гордістю Університету. Вони беруть участь у наукових конференціях, спортивних змаганнях, роблять внесок у розвиток культури, адже студенти дуже талановиті. І турбується про розвиток цих талантів та досягнення успіхів Студентська Рада ННІ АСЕ.

Саморозвиток та становлення і виконання цілей – наше кредо. Студентська Рада завжди готова прийняти у свій склад усіх студентів ННІ АСЕ, які прагнуть до активного життя, громадської діяльності, розвитку своїх умінь і талантів, реалізації бажань та здійснення мрій.

Задля зближення студентів самоврядування організовує різні тренінги та адаптиви, які проводять кожного року для першокурсників. Як і раніше, представники студентського самоврядування ННІ АСЕ створюють різного роду акції, флешмоби, виставки та конкурси, що сприяють заохоченню студентів до освітнього процесу із задоволенням. Студентське самоврядування – це право і можливість студентів вирішувати питання навчання і побуту, захисту прав і інтересів студентів, а також брати участь в управлінні вищим навчальним закладом. Студентське самоврядування вузу здійснюється радою студентського самоврядування ЗВО. Проводить зібрання та представляє собою інтереси студентського самоврядування ЗВО голова ради, якого обирають на першому засіданні ради на початку навчального року, методом таємного голосування, терміном на один рік. Студентський деканат знаходиться в першому корпусі на третьому поверсі.

Як представники органів студентського самоврядування ми бажаємо заохотити нашого навчально-наукового інституту до більш активного життя, чому ми можемо посприяти та створити необхідні умови, адже студентські роки – найкращі! Тому потрібно використовувати кожен цей день з користю, пізнанням нових знань та саморозвитком.