Студентська рада факультету агротехнологій та екології

У системі організації та координації виховної роботи факультету значна роль належить органам студентського самоврядування. Це досить дієва структура з активною життєвою позицією та правами керівництва, за участю якої проходить організація усіх заходів факультету та академії.  Діяльність органів студентського самоврядування спрямована на удосконалення навчально-виховного процесу, формування почуття відповідальності за доручену справу, активізацію соціальної позиції, максимальне виявлення та реалізацію творчих здібностей студентів. Це своєрідна школа майбутнього організатора, керівника, практичного психолога та соціального працівника.

Традиції діяльності студентського самоврядування зародилися та функціонували з перших років існування факультету. На сьогоднішній день, згідно рішення звітно-виборчих зборів, які відбулися 17 жовтня 2013 року, головою Студентської Ради ФАТЕ є студентка другого курсу – Макаова Богдана.

Студентська Рада ФАТЕ складається з:

Голова Студентської Ради – Макаова Богдана

Життєве кредо – «Все в наших руках, і тому їх не потрібно опускати ні в якому разі!»

Клименко Аліна - І-ий заступник з питань культури, дозвілля, спорту та туризму

Життєве кредо – «Ми не можемо спланувати життя. Все, що ми можемо, так це бути відкритими до нього»

Долженков Вдадислав - ІI-ий заступник з питань культури, дозвілля, спорту та туризму

Життєве кредо – «Той, хто сміє змарнувати одну годину часу, не зрозумів цінності життя»

Пилипенко Андрій - заступник з питань освіти, законності та права

Життєве кредо – «Все що нас не вбиває, робить нас сильнішими»

Шаповалова Аліна – куратор першого курсу

Життєве кредо – «Вчися так, ніби ти маєш жити вічно, живи так, ніби ти маєш померти завтра»

Студентське життя на ФАТЕ сповнене фантазії, творчості, організованості, бажання вдосконалити навчально-виховний процес:

У рамках Тижня Здоров’я Студентська Рада Факультету агротехнологій та екології провела акцію на підтримку здорового способу життя.

Сьогодні молодь все частіше забуває про ранкову зарядку та фізичну активність, тому ми і вирішили нагадати їм про важливість і корисність таких вправ, заохочуючи смачними винагородами.

Суть акції полягала в тому, що студенти повинні були виконати фізичні вправи, а за це їх нагороджували вітамінними сюрпризами. Наприклад, 30 присідань або віджимань – банан, 20 – апельсин, 10 – яблуко. Особливо активні отримувати навіть декілька винагород. Всі учасники акції отримали «Аскорбінку» для поновлення сил та вітамінів в організмі.

Тож всі разом ми довели, що здоровим бути не лише здорово, а й вигідно та смачно.

До Дня Перемоги волонтерським загоном «Турбота»(педагог-організатор Любов Щербина) спільними зусиллями з Октябрською у місті Полтаві Радою, Студентською радою факультету агротехнологій та екології ПДАА була проведена реставрація пам’ятного знаку на Алеї слави мікрорайону Алмазний. Час і погодні умови стирають імена Героїв Радянського Союзу та дивізій і частин Радянської армії, які 23 вересня визволяли Полтаву.

Волонтери з великою відповідальністю та піднесенням відновлювали написи до свята Перемоги, вшановуючи світлу пам'ять захисників Вітчизни, загиблих на фронтах Великої Вітчизняної.
Жителі мікрорайону та ветерани ВВ з вдячністю та гордістю до молодого покоління милуються оновленою Алеєю слави. Адже як говорить істина: «Увічнення подвигу – це також подвиг».
У акції приймали участь студенти нашого факультету: Макаова Богдана, Томіна Тетяна, Колісник Анна, Білокоз Едуард.

Факультети: