Студентська рада факультету економіки та менеджменту

Студентська рада факультету Економіки та менеджменту –
це Твій помічник, радник, захисник та вірний товариш на весь період навчання!!!
СТУДЕНТСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ – невід’ємна частина справжнього студентського життя.

Саме за допомогою нього можна розкрити свої творчі таланти, управлінські та організаторські здібності, отримано не аби який досвід роботи у команді; знайомство з новими та цікавими тобі людьми.

Як це не дивно, але саме тут можна знайти свою другу половинку або справжнього друга.

На протязі п’яти років навчання та роботи в органах студентського самоврядування (ОСС), можна зробити та організувати те, що так цікаво Тобі або твоїм друзям.

План заходів, які проводить та в яких приймає участь Студентська рада факультету «Економіки та менеджменту» разом зі студентами факультету, Ви можете побачити у фотохроніці факультету та галереї.

Дошка пошани студентської ради ФЕМ.

Положення про студентське самоврядування факультету економіки та менеджменту.

Члени Студентської ради академії:

• Назаренко Антон
  • Васільєва Юлія
  • Простак Олена
  • Даценко Анна
Студентські куратори 2016 року:
  • Демидкін Олег
  • Білоус Марія
  • Григор Ірина
  • Гуслиста Анжела
  • Шматько Олександр
  • Даценко Анна