Студентська рада факультету обліку і фінансів

Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок, ідей, навчальної і творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи. Це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть, можуть и вчаться організовувати, слухати, керувати. Це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань, дозвілля студентів. Організація свого майбутнього. Це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями. Це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проекти і реалізуються. Ідеї, від яких залежать студентські події. Це бажання. Бажання досягти успіху, бажання працювати і отримувати від цього задоволення, бажання бути в центрі уваги, бажання вчитися, бажання крокувати разом з часом.

Склад керуючого апарату:

Голова СР ФОФ – Пасічник Сергій (2 курс, 1 група, напряму підготовки «Облік та аудит») Заступник Голови СР ФОФ – Таран Ярослав Олександрович (5 курс, 1 група, напрям підготовки «Фінанси та кредит»)
Секретар СР ФОФ – Євстефєєва Анна (2 курс, 1 група, напряму підготовки «Облік та аудит») Голова комісії культури, спорту, мистецтва, дозвілля та туризму СР ФОФ – Павліга Аліна (3 курс 2 група, напрям підготовки «Фінанси та кредит»)
Голова комісії освіти, законності та Болонського процесу СР ФОФ – Полонська Наталія (1 курс, 1 група, напрям підготовки «Облік та аудит») Голова медіа центру СР ФОФ – Бехтір Інна (2 курс, 1 група, напряму підготовки «Облік та аудит»)

Життя на факультеті(2014-2015н.р.):

Вечір першокурсника

Академія прийняла виклик у естафеті IBC

Заграва»

Благодійний бал «Живи добром. Твори дива»

Клуб інтелектуально-психологічної гри «Мафія»

Декор гуртожитків до свята Halloween

Штурм мозгу. Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

Вітаємо нашу команду КВН «Я.З.В.А.» (Явные Занозы Вашей Академии), яка заняла ІІ місце 9.04.2015р. у Кубку ректора з КВН

З 14 по 17 квітня було проведено Тиждень НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ.
В рамках якого було проведено безліч заходів, найяскравішими були:

1) Відкриття Тижня ННІЕБ

2) Акція «Студент не будь байдужим»

3) Конкурс краси «Міс ННІЕБ-2015», де перемогу здобула студентка нашого факультету Панченко Вікторія,
та змагання з футболу між викладачами, де перемогли викладачі НАШОГО факультету