Студентська рада факультету ветеринарної медицини

Студентська рада факультету ветеринарної медицини.

Що таке студентська рада? Кожен з нас ставив перед собою це запитання, що таке «студрада» і для чого вона потрібна.

Студентська рада – це об’єднання. Перш за все, об’єднання студентів. Об’єднання думок. Об’єднання ідей. Об’єднання навчальної і творчої справи. Об’єднання різносторонніх, зовсім не схожих напрямків роботи.

Студентська рада – це студенти. Студенти розумні, відповідальні, організовані, цілеспрямовані, амбітні, веселі. Студенти, котрі хочуть, можуть и вчаться організовувати, слухати, керувати.

Студентська рада – це допомога. Допомога різностороння, але необхідна. Допомога студентам у вирішенні навчальних процесів, згуртуванні і організації роботи групи, різних курсів, факультетів. Допомога викладачам у пошуку спільної мови зі студентами. Допомога у створенні іміджу вузу.

Студентська рада – це організація. Організація святкових подій, ділових зустрічей, інтелектуальних ігор, спортивних змагань і т.д. Організація дозвілля студентів. Організація свого майбутнього.

Студентська рада – це ідеї. Ідеї, які вирують, витікають у проекти і реалізуються. Ідеї, від яких залежать студентські події.

Студентська рада – це бажання. Бажання досягти успіху. Бажання працювати і отримувати від цього задоволення. Бажання бути в центрі уваги. Бажання вчитися. Бажання крокувати разом з часом.

Студентська рада – це команда. Команда об’єднаних спільною метою, роботою, ідеєю, бажаннями. Головне в команді – довіра. Без цього не буде роботи, не буде польоту думки, не буде спільноти інтересів. А це головне в команді.

Якщо ти активний, цілеспрямований, креативний, в тебе багато ідей та енергії, тоді приєднуйся до нас - Студентської Ради ФВМ. Ми завжди раді новим людям.

До студентської ради факультету входить близько 15 студентів. Пропонуємо вам коротеньке знайомство з представниками студентської ради.

Голова студентської ради факультету

Дмитренко Ксюша

Перший заступник Голови студентської ради факультету

Плохута Назар

Секретар студентської ради факультету

Пчелінцева Саша

Голова комісії культури мистецтва, дозвілля, спорту та туризму. студентської ради факультету

Мовсісян Світлана

Другий заступник Голови студентської ради факультету

Григоровська Уля

Голова комісії з питань освіти, науки та законності

Михайлець Наташа

Медіа центр факультету ветеринарної медицини

Приймак Едуард

Кабанець Андрій

Гончаров Сергій

За час свого функціонування студентська рада факультету організувала чимало цікавих та корисних для студентства заходів.

День Першокурсника

Це перший концерт наших абітурієнтів, після якого вони розуміють чи хочуть вони залишатися в студентській раді. Після нього дуже багато емоцій та приємних спогадів

Взяли участь у підготовці до конкурсу « Краща команда Полтавщини 2013»

Де зайняли 1 місце.

День Святого Валентина

Лекція присвячена  Т.Г.Шевченку

У нас відбувається багато цікавого, як на факультеті так і на Академічному рівні

Студентська республіка)))))

Новорічні корпоративи)))

Битва факультетів в боулінг))))

Кубок Ректора з КВН 2014

Наш факультет зайняв 1 місце.

Кубок Ректора з КВН 2015

Запрошуємо всіх бажаючих в нашу групу  Вконтакті - http://vk.com/studcom_fvm. Там ви зможете знайди детальнішу інформацію,  більше цікавих фото та заходів .

Та інші зустрічі,  круглі столи та свята.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ В НАШУ МАЛЕНЬКУ СІМ’Ю !!!