Відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників

Ти цілеспрямований і наполегливий студент, націлений на успіх у житті!

Ти бажаєш будувати успішну кар’єру – Відділ сприяння працевлаштуванню студентів і випускників Полтавської державної аграрної академії допоможе тобі у твоїх починаннях!!!

Головна мета діяльності Відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників – надання допомоги студентам і випускникам академії у плануванні професійної кар’єри та сприяння їх працевлаштуванню, а також адаптації їх до практичної діяльності. Підтримання подальших зв’язків з випускниками академії, здійснення моніторингу їх кар'єри та соціальне партнерство з роботодавцями.

Пріоритетом нашої діяльності є інтереси студента.

Увага, нова вакансія!

1. Вакансії для факультету агротехнологій та екології

2. Вакансії для факультету ветеринарної медицини

3. Вакансії для факультету економіки та менеджменту