Випускники факультету економіки та менеджменту минулих років

1. Бугайченко Тамара Леонідівна – начальник ЦСУ Полтавської області.

2. Бакума Володимир Іванович – заступник начальника ЦСУ Полтавської області.

3. Сень Олександр Васильович – начальник обласного управління сільськогосподарського господарства і продовольства Полтавської обласної державної адміністрації.

4. Шарий Григорій Іванович – начальник обласного управління земельних ресурсів Полтавської області.

5. Степенко Василь Іванович – голова райради Полтавського району.

6. Аранчій Валентина Іванівна – ректор ПДАА, професор.

7. Дорогань Людмила Олександрівна – к.е.н., доцент, декан факультету обліку та фінансів.

8. Писаренко Володимир Вікторович – к.е.н., доцент, завідувач кафедри маркетингу ПДАА.

9. Тютюнник Юрій Михайлович – к.е.н., доцент кафедри економічної теорії та економічних досліджень ПДАА.

10. Підтоптаний Тарас – менеджер по заготівлі зерна ТОВ «Укрзерно».

11. Дядичко Тетяна Миколаївна – головний економіст приватного підприємства «Агроекологія» Шишацького району.

12. Галич Олександр Анатолійович – к.е.н., доцент, декан факультету економіки та менеджменту.

13. Берізка Любов Іванівна – заступник голови СВК «Батьківщина» Котелевського району, заслужений працівник сільського господарства України.

14. Кодесніков Василь Васильович – заступник директора СТОВ «Агрофірма Куйбишево» Оржицького району.

15. Юрченко Андрій Михайлович – головний економіст Полтавського комбінату.

16. Могильний Олексій Васильович - заступник директора ПП «В.Багачанський комбікормовий завод».

Дивитись далі...