Зв'язки зі Сполученими Штатами Америки

У 2006 році була організована американська наукова аграрна конференція на базі ПДАА разом з представниками Університету Іллінойс (Штат Іллінойс). Кевін Брукс – викладач аграрного маркетингу, Дейв Зіберт – спеціаліст з тваринництва, Тод Гліссен – журналіст, Джордж Запар – агроном та Мішель Норріс – представниця громадської організації Штату Іллінойс мали можливість відвідати фермерські господарства Полтавської області. Також була організована конференція з представниками мас-медіа.

Результатом візиту та плідної співпраці став курс дистанційного навчання «Товарний менеджмент» для студентів академії, котрі вільно володіють англійською мовою. Керував курсом в США Кевін Брукс, допомагала йому в академії Дженіфер Валей – волонтер організації «Корпус Миру» в Україні. Два роки Дженіфер викладала англійську мову для студентів академії, а також відповідала за співпрацю академії з університетом Іллінойсу.

Ведеться активна робота щодо розширення міжнародних зв'язків у цьому напрямку.

Програма стажування в США. Університет Огайо

Програма Огайо є програмою міжнародного обміну студентів за підтримки Коледжу харчування, сільськогосподарських наук та наук з навколишнього середовища, згідно постанови Дирекції з міжнародних програм Державного університету Огайо. Державний університет Огайо було засновано в 1879 році і зараз там навчаються приблизно 56,000 студентів. Програму стажування було розпочато в 1979 році з метою надати студентам можливість отримати практичний досвід у відповідних галузях сільського господарства.

Вимоги до практикантів:

• Студенти та випускники с/г закладів освіти відповідних факультетів (ветеринарний, зооінженерний, біолого-технологічний, захисту рослин, агрономічний та інших).
  • Попередній досвід стажування за кордоном (від 3 міс).
  • 12 місяців практики в різних галузях с/г в залежності від факультету в Університеті та попереднього досвіду роботи).
  • Розмовний рівень знань англійської мови (розуміти і відповідати на питання по с/г).
  • Вік від 19 до 30 років (до 35 років за індивідуальним підходом) .
  • Неодружений (розглядається індивідуально).

Стипендія: в залежності від штату, в середньому складає 7-10 ам. доларів на год. З цієї зарплатні відраховуються витрати на харчування, сплачуються податки 10 %. (Проживання, як правило, безкоштовне)

Страхування: Всі практиканти забезпечуються страховим полісом на весь період перебування у США. Покриття становить 150 000 $. Страховка оплачується практикантом після отримання візи, але до виїзду на практику.

Програма стажування в Америці САЕР

Програма CA пропонує виробниче стажування в сільському господарстві, садівництві, торфовиробництві, виноробстві, харчовій промисловості, конярстві. Термін стажування складає від 3 до 12 місяців. Програма CA – це можливість набути безцінний досвід, вивчити іншу культуру, покращити комунікаційні навички, почати будувати свою кар'єру.

Практиканти CAEP мають можливість вивчити різні культури та аграрний бізнес та техніки, що використовують в Сполучених Штатах.

Вимоги до кандидатів:

Щоб стати практикантом СА, необхідно мати:

• диплом щодо вищої або середньої спеціальної освіти та щонайменше 1 рік практичного досвіду у галузі сільського господарства, яку ви обираєте для стажування в США або
  • п'ять років доведеного досвіду у сільському господарстві.

Розміщення на фермах, що займаються вирощуванням польових культур надаються на один сезон, починаючи з березня/квітня до листопада/грудня. Більшість розміщень в Міннесоті, Монтані, Північній та Південній Дакоті.

Для того, щоб отримати розміщення в цій галузі, потрібно мати добрі навички з водіння та управління трактора, також добрі знання англійської, оскільки переговори під час роботи тривають по рації.

Розміщення на фермах, що вирощують м'ясні породи корів, наявні в західній частині Північної та Південної Дакоти, Монтані. Практиканти допомагатимуть під час отелення, що триває протягом лютого – квітня. Протягом літніх місяців – ремонт та встановлення парканів, праця на пасовищах. З початком осені починається робота з відгодовування худоби, розрахунки щодо раціону, догляд за гуртом.

Розміщення на молочних фермах надаються у Вісконсіні, який є відомим як «молочний штат», також в Каліфорнії, Міннесоті, Північній та Південній Дакоті. Практикант може займатися наступними видами діяльності: догляд та доїння худоби, балансування раціону, роботи на пасовищі, догляд за гуртом, маркетинг продукції тваринництва та молочних продуктів.

Розміщення на свинофермах наявні в Айові, Міннесоті та Вісконсіні. Розміщення можливі протягом року, обов'язки включатимуть догляд та годування вагітних свиноматок, свиней на відгодовування.

Вимоги щодо кандидатів наступні:

• П'ять років практичного досвіду у відповідній галузі сільського господарства або один рік практичного досвіду та відповідна спеціальна освіта .
  • Вік 18-35 років.
  • Дійсні права водія (міжнародного зразку).
  • Середній рівень володіння англійською (Ви маєте розуміти і відповідати на питання, що стосуються Вашого досвіду роботи, або будь-якої іншої сфери).
  • Відсутність кримінальної відповідальності.
  • Неодружений.
  • Можливий тест на наркотики, тож аплікант має погодитися пройти тест, якщо буде потрібно.

Можливі галузі розміщення

• Молочні корови
    • М'ясні корови
    • Виробництво харчових продуктів