Кафедра забезпечує викладання навчальних дисциплін в 2023-2024 навчальному році:
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 201 АГРОНОМІЯ
Освітньо-професійна програма Агрономія (Гарант Віктор ЛЯШЕНКО) освітній ступінь БАКАЛАВР
Обов'язкові освітні компоненти
Генетика - Криворучко Людмила Михайлівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
Овочівництво - Кулик Максим Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Овочівництво (стн) - Четверик Оксана Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри;
Овочівництво закритого грунту (стн) - Юрченко Світлана Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Основи наукових досліджень - Маренич Микола Миколайович, доктор сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри;
Основи наукових досліджень (стн) - Шокало Наталія Сергіївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Плодівництво - Барат Юрій Михайлович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
Плодівництво (стн) - Барат Юрій Михайлович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
Селекція і насінництво польових культур - Білявська Людмила Григорівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Селекція і насінництво польових культур (стн) - Білявська Людмила Григорівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Вибіркові освітні компоненти
Державна кваліфікаційна експертиза сортів - Баган Алла Василівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Державна кваліфікаційна експертиза сортів (стн) - Баган Алла Василівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Енергетичні культури - Кулик Максим Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Енергетичні культури (стн) - Кулик Максим Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Насінництво овочевих культур - Баган Алла Василівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Овочівництво закритого грунту - Юрченко Світлана Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Освітньо-професійна програма Насінництво і насіннєзнавство (Гарант Микола МАРЕНИЧ) освітній ступінь МАГІСТР
Обов'язкові освітні компоненти
Адаптивна селекція в агрономії - Рибальченко Анна Михайлівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
Інноваційні технології в промисловому насінництві - Тищенко Володимир Миколайович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри;
Методи і організація досліджень в агрономії - Юрченко Світлана Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Управління формуванням насіннєвої продуктивності - Шокало Наталія Сергіївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Вибіркові освітні компоненти
Агроконсалтинг - Маренич Микола Миколайович, доктор сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри;
Виробництво садивного матеріалу - Барат Юрій Михайлович, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
Ідентифікація сортів в сортовій сертифікації та інтелектуальна власність - Білявська Людмила Григорівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Насінництво гетерозисних гібридів - Четверик Оксана Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри;
Спеціальна селекція і насінництво польових культур - Тищенко Володимир Миколайович, доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри;
Технологія заготівлі та зберігання насіння - Шокало Наталія Сергіївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Освітньо-професійна програма Екологічне рослинництво (Гарант Володимир ГАНГУР) освітній ступінь МАГІСТР
Обов'язкові освітні компоненти
Методи і організація досліджень в агрономії - Юрченко Світлана Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Вибіркові освітні компоненти
Агроконсалтинг - Маренич Микола Миколайович, доктор сільськогосподарських наук, доцент, професор кафедри;
Освітньо-наукова програма Агрономія (Гарант Сергій ПОСПЄЛОВ) освітній ступінь ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ
Обов'язкові освітні компоненти
Організація наукових досліджень і проектів в агрономії - Кулик Максим Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Вибіркові освітні компоненти
Біометрія і організація досліджень - Кулик Максим Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 162 БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ
Освітньо-професійна програма Біотехнології та біоінженерія (Гарант Сергій КОРІННИЙ) освітній ступінь БАКАЛАВР
Обов'язкові освітні компоненти
Генетика - Криворучко Людмила Михайлівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 202 ЗАХИСТ І КРАНТИН РОСЛИН
Освітньо-професійна програма Захист і крантин рослин (Гарант Ганна ПОСПЄЛОВА) освітній ступінь БАКАЛАВР
Обов'язкові освітні компоненти
Генетика - Рибальченко Анна Михайлівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
Імунітет рослин - Четверик Оксана Олександрівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
МІЖФАКУЛЬТЕТСЬКІ ВИБІРКОВІ НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ
Виноградарство та виноробство - Шокало Наталія Сергіївна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
Генетично модифіковані організми - Криворучко Людмила Михайлівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
Насіннєва логістика - Кулик Максим Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Селекція і насінництво рослин - Білявська Людмила Григорівна, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;
Тестування насіння за міжнародними стандартами - Баган Алла Василівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, доцент кафедри;
ФАКУЛЬТЕТСЬКІ ВИБІРКОВІ НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ ННІ АСЕ
Генетичні ресурси рослин - Криворучко Людмила Михайлівна, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри;
Енергетичні культури - Кулик Максим Іванович, доктор сільськогосподарських наук, професор, професор кафедри;