Акція «Україна – наш дім, збережемо його» розпочалася!

Студентство академії активно підтримало акцію Міністерства аграрної політики та продовольства України «Україна – наш дім, збережемо його».

Акція спрямована на проведення заходу з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

У перший же день на наведення порядку на внутрішній території академії вийшли майже чотириста осіб – це були студенти усіх факультетів та співробітники АХЧ.

Після короткого інформування та привітання учасників  ректором академії, професором Аранчій Валентиною Іванівною, розпочалися роботи по прибиранню.

Дякуючи зусиллям адміністративно-господарської частини, студенти були забезпечені засобами для прибирання, працював автотранспорт для вивезення сміття.

Усі працювали дружно і злагоджено, а їдальня академії забезпечила працюючих гарячим чаєм та смачним печивом.

Таким чином, зроблено перший вагомий внесок до наведення чистоти в своєму домі. Студенти ж обіцяють, що так організовано будуть виходити на прибирання територій щотижня, а потім – по мірі необхідності.

Дякуємо студентам за розуміння, за їх громадянську позицію.

Так тримати!