Зробимо добро разом

В рамках проведення Всеукраїнського двомісячника благоустрою і озеленення 14 квітня на інженерно-технологічному факультеті було проведено благоустрій та прибирання території з висаджуванням дерев по вулиці Балакіна та внутрішній території академії. Участь У заході прийняли: студентський актив факультету та студенти 1, 4 і 5 -го курсів. Особисту підтримку заходу забезпечили декан факультету к.т.н., професор Дудніков Ігор Анатолійович, к.т.н., доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін Біловод Олександра Іванівна та комендант навчального корпусу №3 Мелешко Ірина Богданівна.

Наступних днів студенти 1 та 3 курсів разом з викладачами кафедри фізичного виховання та спорту Оксинюк Тетяною Миколаївною, Літвіновим Петром Юрієвичем та заступником декана інженерно-технологічного факультету Лавренко Володимиром Васильовичем брали участь у наведенні чистоти на прилеглій до дендропарку території у районі вулиці Лугової та селища Яківці.