27 листопада відбулася VI Школа ОСС від Студентської ради ПДАА

27 листопада відбулася VI Школа ОСС від Студентської ради ПДАА, яка завжди отримує підтримку від адміністрації. Школа органів студентського самоврядування вже шостий рік допомагає відкрити лідерські якості та навчити студентів працювати в командах. Першокурсники почали працювати з 8:00 ранку, їх командний дух на налаштування на плідну 12-ти годинну роботу підняла почесний гість, ректор академіїї – Валентина Іванівна Аранчій, яка вже не перший рік поспіль відкриває Школу ООС. Вона розповіла про історію та можливості Студентської ради в стінах нашої рідної академії, що дуже зацікавило та здивувало учасників. Розділившись на 2 команди студенти відвідали надзвичайно цікаві тренінги «Думай як переможець», «Вріж страху по обличчю», «Ідеальна лінь», «Життя як особистий бізнес-план», які проводили Назаренко А., Глазов О., Олефіренко О. та Шанда Т. Після обіду учасники знову поділилися на нові команди та почали виконувати завдання тім білдінгу, метою якого було навчити досягати мети в команді, і зрозуміти, що кожен є його невід’ємною частиною. Пройшовши всі п’ять точок, отримавши вже певні навички, студенти поринули в рольову гру, результатом якої повинен бути проект кожної команди. Учасники максимально наблизилися до реаліїв роботи Студентської ради, вчилися писати заяви, спілкуватися з адміністрацією. Результатом було представлення кожною командою проекту. Підсумовуючи, можна сказати, що учасники були задоволені та отримали безліч знань і досвіду. Всі були активними, але як же Школа ОСС без переможців, якими в цьому році стали : Рудецький Денис (ФВМ), Гонта Артем (ТВППТ), Бойченко Марія (ФЕМ), Коба Кристина (ФАТЕ), Козак Владислав(ФЕМ), Глущенко Владислав(ФЕМ), Подлєсний Андрій(ФАТЕ). Тож дякуємо всім учасникам, організаторам та адміністрацію за участь та допомогу у проведенні Школи ОСС 2016.