Центральний комітет профспілки працівників агропромислового комплексу України за підтримки Федерації профспілок України в партнерстві з Фондом ім. Фрідріха Еберта.
3 - 4 лютого 2016 року в м. Києві в готелі «Експрес» відбулося IV засідання Профспілкового Клубу "NEW VISION"!
Теми IV засідання Клубу:
1.    Профспілкова освіта.
2.   Створення ефективної профспілкової команди.
3.   Порядок вирішення трудових спорів (конфліктів) за допомогою профспілки.
Засідання проводили:
Баришева Катерина – Голова Молодіжної ради ФПУ, голова Київської обласної профспілки працівників агропромислового комплексу ;
Лобченко Олена – керівник управління соціального діалогу та колективно-договірного регулювання апарату Федерації профспілок України;
Малежик Ірина – юрист, профспілковий експерт;
Савчук Жанна – профспілковий експерт;
Ткаченко Марія – координатор проектів Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.
Учасники, які відвідали засідання Клубу "NEW VISION" протягом 2015 року отримали відповідні СЕРТИФІКАТИ! Інші, як мінімум, гарний настрій, нові контакти і корисні знання. Сертифікат експерта в профспілковій діяльності також отримав Писаренко Станіслав, голова Первинної профспілкової організації студентів ПДАА, член молодіжної ради профспілки працівників АПК України.
Незабутні враження і неоціненний досвід. Також відбувся флешмоб проти законопроекту №3474-знищення прав профспілкового студентства.©