Адаптивно-тренінговий курс для студентів ФОФ

За гарною традицією, яка склалась в останні роки студентська рада факультету обліку та фінансів провела для «першачків» адаптивно-тренінговий курс направлений на розвиток взаємодії та довіри між собою у студенітв.
Тож 6 жовтня 2016 року, при чудових погодних умовах спортивно-оздоровчий табір академії, розташований на березі річки Ворскла (с. Петрівка) люб’язно прийняв студентів для реалізації намічених планів.

Нарада організаторів та модераторів.
Головне ефективно скоординувати свої дії.

Інструктаж з техніки безпеки та правил поводження під час адаптивів.

Розминка перед боєм )))

Перевірка штанів на міцність )))

Під пильним оком модератора )))

Дуже важливо довіритися один одному.

Не буває невирішених завдань, але іноді треба поламати голову )))

А що там за поворотом )))

Енергія для м’язів, адже таку колоду розрубати не легко, проте не нашим студентам )))

Матриця. Частина ІV.

Не важливо наскільки складно – головне, що весело )))

Тримаємо марку – головне не зупинятися )))

Висловлюємо подяку за допомогу дружньому факультету ІТФ у лиці Призова Влада та Ярового Іллі, а також Назаренку Антону та Покас Ліані з ФЕМ.

Також дякуємо за надану допомогу декану факультету обліку та фінансів Дорогань-Писаренко Людмилі Олександрівні та заступнику декана з виховної роботи факультету Ліпському Роману Вікторовичу.