Адаптиви в Петрівці

30 жовтня на базі Полтавської державної аграрної академії в селі Петрівка проводилися адаптиви для першого курсу факультету обліку та фінансів. Студентською радою академії для першокурсників були проведені тренінги та командні ігри. Усім було дуже весело та цікаво. Крім того Студентською радою факультету для першого курсу було приготовлено ще декілька подарунків. Вони отримали можливість відвідати справжньої польової каші, а також до них завітали на адаптиви самі Ольга Фреймут та Сергій Притула зі своєю програмою "Хто зверху?". Звичайно ці зірки не справжні, але студентський голова Пасічник Сергій та його заступник Таран Ярослав, дуже постаралися, щоб все було по-справжньому і їм це вдалося)) Студенти їхали додому з неймовірними враженнями, повні енергії та веселощів. І звісно ми висловлюємо подяку адміністрації факультету та Ліпському Роману Вікторовичу, який був зі студентами від самого початку й до кінця та брав активну участь у всіх заходах, за підтримку даного заходу."