Аграрна академія краща і в «Мафії»!

В Полтаві пройшов Студентський турнір з інтелектуально-психологічної гри "Мафія" . Сім годин запеклої боротьби, карколомних трюків,стратегій та справжній мозковий штурм - саме таким було випробування для 25 учасників турніру з 5 вишів нашого міста (ПУЕТ, ПНТУ, ПДАА, ПНПУ, ПЮІ), саме таким був і шлях до перемоги, але лише для одного з ВНЗ!
Лідером турнірної таблиці в результаті суми індивідуальних рейтингів учасників команди (47 балів) стала Полтавська державна аграрна академія!
Наша команда була неперевершена, емоцій аграріїв не могли розкусити)
Кращими гравцями турніру було визнано трьох гравців, два з яких наші студенти :
1. Rock'N'Rolla (Журбенко Ігор)-15 балів, 2 КГ;
2. Hunter (Глазов Олександр)-14 балів, 2 КГ;
Щиро вітаємо переможців! Ви круті! Ви найкращі!!!
Всі здобувачі перемоги отримали подарунки, сувенірну продукцію та квитки в КонКорд кіно.
Ініціаторами та організаторами даного проекту були: ПОО ВМГО "Студреспубліка" за сприяння Студентської ради м. Полтави; організаційної та фінансової підтримки КУ "Обласний молодіжний центр" та відділу у справах сім'ї та молоді Облдержадміністрації.
Окрема вдячність нашим друзям і партнерам: Паб "Хмільний бик", Творчому об'єднанню "ЧГК" та КонКорд кіно!!!