Cемінар «Практика об’єднання територіальних громад»

27 квітня 2017 р кафедра публічного управління та адміністрування проводила виїзний семінар «Практика об’єднання територіальних громад» на базі Білоцерківської сільської об’єднаної територіальної громади Великобагачанського району Полтавської області.  У семінарі брали участь співробітники кафедри: Лозинська Т.М. – завідувач кафедри, д. держ. упр., проф.; Писаренко В. П. – професор кафедри, д. держ. упр., доцент; доценти кафедри – Сердюк О. І., к.е.н., доцент; Мирна О. В., к.е.н., доцент; Шупта І. М. – к.п.н., доцент; ст. лаборант Верещака С. Г.; голова Білоцерківської ради Лещенко І. В.; голова ради директорів Білоцерківської агропромислової групи Кордубан В. В.; депутати місцевої ради, старости населених пунктів, працівники закладів освіти, громадські активісти.

Викладачі кафедри ознайомилися з практичними результатами реалізації стратегії розвитку громади, у розробленні якої брали участь д. держ. упр. Лозинська Т. М і к. е. н. Дорофєєв О. В., а також поінформували керівництво громади про можливість отримання освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», відкритою у Полтавській аграрній державній академії з 1. 09 2016 р.