Дебати

З 25 по 27 квітня 2016 року студенти академії мали можливість спробувати свої сили у інтелектуальній грі Дебати, чемпіонат з якої організували та провели доцент кафедри ЕТЕД Кончаковський Євгеній Олегович та Бардіна Тетяна.
У перший день для змагань була визначена тема «Боротьба з бідністю та нерівністю – головне завдання суспільства», яка для команд учасників виявилася складнішою ніж здавалося на перший погляд.
Найбільше балів за даною темою отримали команди «ОА+ТВППТ» та «НДМН»
«ОА+ТВППТ»
«НДМН»

Досить аргументовано та з «азартом» свою точку зору доводили команда «Рибаки».
«Рибаки»

На другий день змагань була вибрана тема «Система вищої освіти України потребує радикальних перетворень» під час якої розкрились в повній мірі всі команди учасники турніру – «Рудь», «ОА21», «3 в 1», «Три панянки», «Еліта».

За результатами другу дня змагань були визначені два фіналісти, якими виявилися команди «Рибаки» та «НДМН»

Таким чином, 27 квітня у МАЗі 4 корпусу о 13:00 відбувся фінал чемпіонату.
Тема фіналу «Телебачення шкідливо впливає на розвиток суспільства».

Вже у ході фінальної гри було видно, що команди не поступаються одна одній. Тож, коли рішення чотирьох суддів встановили рахунок 2:2 долю переможців визначив п’ятий суддя Ліпський Р. В., який віддав перевагу команді «Рибаки».

Побажаємо успіху нашим переможцям на всеукраїнських дебатах, які відбудуться в Одесі у травні.