До уваги студентів!

Полтавська державна агарна академія надає можливість прийняти участь у програмі Erasmus Mundus, що передбачає отримання стипендії на здобуття Магістерських курсів (MSc Food Identity та MSc Vintage) у сільськогосподарських університетах Франції групи ЕСА.
Стипендіальна програма передбачає навчання на магістерських курсах протягом 2 років в університетах Європи та стажування у компаніях протягом 6 місяців.
Вимоги до кандидатів:
- Диплом бакалавра чи магістра у сферах: харчових технологій, біології, природничих наук, агрономії, хімії, економіки та маркетингу.
- Хороший рівень володіння англійською мовою та початковий рівень володіння французькою мовою (сертифікат про володіння рівнем В1 потрібний до червня 2015 року). Студентам також буде надана можливість вивчати французьку мову впродовж літа 2015 року у місті Анже (Франція).
Подання заявок для участі у стипендіальній програмі здійснюватиметься до 15 лютого 2015 року.
За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ Полтавської державної агарної академії та за телефоном 0953388252