«Формула вартості»

ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА АГРАРНА АКАДЕМІЯ
ПРОПОНУЮТЬ ОТРИМАТИ ПРОФЕСІЮ ОЦІНЮВАЧА
МАЙНА ТА МАЙНОВИХ ПРАВ

ТОВ «ФОРМУЛА ВАРТОСТІ» на підставі Угоди № 143 від 13.05.2014, укладеної з Фондом державного майна України, здійснює професійну підготовку оцінювачів здійснює організацію навчального процесу з базової підготовки оцінювачів за такими напрямами оцінки майна:

1. Оцінка об’єктів у матеріальній формі:
1.1. Оцінка нерухомих речей (нерухомого майна, нерухомості), у тому числі земельних ділянок, та майнових прав на них.
1.2. Оцінка машин і обладнання.
1.3. Оцінка колісних транспортних засобів.
1.4. Оцінка літальних апаратів.
1.5. Оцінка судноплавних засобів.
1.7. Оцінка рухомих речей, крім таких, що віднесені до машин, обладнання, колісних транспортних засобів, літальних апаратів, судноплавних засобів, та тих, що становлять культурну цінність.
2. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності:
2.1. Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів (крім прав на об’єкти інтелектуальної власності).
2.2. Оцінка прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Навчання проводитимуться на базі Полтавської державної аграрної академії.

Оцінювач — це математик, що працює з формулами, маркетолог, що досліджує ринок, економіст, який веде розрахунки, юрист, що оформляє документи, — все в одній особі.

Функції оцінювача є досить різноманітними: оцінка нерухомості, машин та обладнання, колісних транспортних засобів або спеціалізованої техніки; рухомого майна, антикваріату, визначення вартості цілісного майнового комплексу (підприємства), оцінка цінних паперів, інтелектуальної власності, для визначення розміру заподіяного збитку тощо.

ПЕРЕВАГИ НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ТОВ «ФОРМУЛА ВАРТОСТІ»

Повний контроль всієї процедури отримання професії: базовий курс (забезпечуються умови навчання та відпочинку) → стажування (контроль з боку навчального центру) → періодичні навчальні матеріали для підготовки до іспиту → іспит → працевлаштування;
Повний контроль всієї процедури набуття майстерності: курси з підвищення кваліфікації (забезпечуються умови навчання та відпочинку) → тестування → періодичні навчальні матеріали для підготовки до наступного тестування з оцінки майна.

Можливість навчатися в денних групах, вечірніх групах та групах вихідного дня.

Актуальні методичні матеріали для підготовки до іспиту та тестування, що враховують останні зміни законодавства.

Практичні приклади, що формують цілісну уяву про оцінку.
Гарантоване стажування: ТОВ «Формула вартості» гарантує укладання договору на проведення стажування, організовує щонайменше 10 зустрічей з керівником стажування, складання навчальних звітів, які виконані з урахуванням найактуальніших вимог.
Методичне супроводження після навчання: періодичне отримання інформаційних матеріалів з питань оціночної діяльності.
Розвиток наукового потенціалу: проведення науково-практичних конференцій, видання монографій з питань оцінки майна та майнових прав.
Лояльність до друзів: станьте нашим другом замовивши другу послугу та отримайте знижку або порекомендуйте нас друзям та отримайте знижку.
Лояльність до студентів та пенсіонерів: соціальним верствам населення передбачені знижки.
Безкоштовне надання навчальних посібників з оцінки майна та майнових прав: ваша економія становить 300 грн.
Дієві стимули здачі кваліфікаційного іспиту оцінювача: після отримання кваліфікації гарантоване працевлаштування.
Можливість заробітку: запрошуємо до співпраці оцінювачів як керівників стажування та викладачів на курсах.

ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ НАВЧАЛЬНОГО ЦЕНТРУ ТОВ «ФОРМУЛА ВАРТОСТІ»

1. Для студентів, аспірантів, пенсіонерів надається знижка 10 %.
2. Безоплатне надання двох навчальних посібників.
3. При придбанні декількох послуг надається знижка:
на дві послуги (або на одну послугу на дві особи одним рахунком) - 5 %
на три та більше послуг (або на одну послугу на три та більше осіб одним рахунком) – 10 %.
4. Якщо оплата за послугу надійшла не пізніше, ніж за 10 календарних днів до дати початку навчання (іспиту, або іншого заходу) надається знижка 5 %.
5. Якщо оплата за послугу надійшла не пізніше, ніж за 5 календарних днів до дати початку навчання (іспиту, конференції, іншого заходу) надається знижка 3%.

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Вартість, грн.

Базова підготовка оцінювачів за напрямом 1 «Оцінка об’єктів в матеріальній формі» або

1 спеціалізація – 2500 грн., кожна наступна спеціалізація плюс 500 грн.

Базова підготовка оцінювачів за напрямом 2 «Оцінка цілісних майнових комплексів, паїв, цінних паперів, майнових прав та нематеріальних активів, у тому числі прав на об’єкти інтелектуальної власності»

1 спеціалізація – 3000 грн., кожна наступна спеціалізація плюс 1000 грн.

Кваліфікаційний іспит

1200 грн. незалежно від кількості спеціалізацій

КОНТАКТИ ТОВ «ФОРМУЛА ВАРТОСТІ»

Контактна особа: директор ТОВ «Формула вартості» Гладіліна Олена Володимирівна: тел.: (066) 715-80-87, e-mail: formula_vartosti@ukr.net, сайт: www.forvar.at.ua

КОНТАКТИ ПОЛТАВСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АГРАРНОЇ АКАДЕМІЇ

Контактна особа: директор Інституту післядипломної освіти ПДАА Капаєва Людмила Миколаївна, тел.. (050) 32-77-840, (067) 501-08-91, е-mail: liudmyla.kapaieva@pdaa.edu.ua, mila.lyakh.72@gmail.com.