Готуємось до фестивалю «Мама Африка»

20 березня 2017 року на факультеті підготовки іноземних громадян відбулася зустріч студентів-іноземців з представниками організації «Зелене плем’я», які ініціюють проведення етно-фестивалю «Мама Африка». Цей захід відкриє для всіх бажаючих захоплюючий світ африканської культури, сприятиме підвищенню довіри українців до іноземців, допоможе у налагодженні міжнародних культурних та бізнес-звязків між нашими континентами. Цей фестиваль уже отримав підтримку Африканської Ради в Україні, Міністерства культури та МЗС України. Щиро відгукнулися на цей захід і наші іноземні студенти. Одні пропонували себе в ролі волонтерів, інші висловили бажання презентувати народні танці та пісні, а дехто – і блюда національної кухні. Фестиваль «Мама Африка» відбудеться 4-6 серпня 2017 року на мистецькому хуторі Обирок, що поблизу Батурина. Отже, щоб дізнатися про спільні та відмінні риси між нашими народами, відчути смак Африки та почути її голоси, завітайте до фестивалю «Мама Африка»!