І ЗНОВУ БРЕЙН-РИНГ !!!

На факультеті « Облік і фінанси» проведення брейн-рингів вже стало доброю традицією. Все  було як і завжди  четвертого грудня : «червоний» та «зелений» столи, гонг, спеціальні прилади для подачі звукових сигналів, цікаві питання, численні вболівальники, головні діючи особи – схвильовані  команди гідних суперників.
Цього разу в інтелектуальному поєдинку зустрілися команди майбутніх бухгалтерів та фінансистів, і, що особливо приємно, старости груп не пасли задніх, а були активними гравцями.
Команди – учасниці:
Група  ОА-21:
Моргун Г., Первушина С., Одинець Я., Литвиненко В., Балабуха Д., Тимошенко О.
Група  ОА-22:
Бибка О., Бойко О., Момот І., Панченко В.,  Пругло О.

Група  ФК-31:
Крамаренко А., Боберська Л., Клочко А., Титаренко К., Дядюра А., Лободанов Д.

Увага, питання !

Помічниця Юлія Попенко  (О-22)
слідкує за дотриманням  часу, виділеного на обговорення.

Після серії відбіркових  раундів

відбулася фінальна гра між командами  груп ОА-22 та ФК-31.

Переможцями  стали фінансисти.

Гра завершилася. Переможці та їхні колишні інтелектуальні суперники  отримали призи, були морально заохочені та переконалися, що знання – це велика сила.

Гравці команди групи  ОА-22 після гри в доброму гуморі! Молодці!
Глядачі – вболівальники стали свідками цікавого інтелектуального видовища. Всі разом отримали позитивні емоції та   нову  цікаву інформацію.
Ще раз вітаємо  переможців гри студентів групи Ф-31!

07.12.15.
Автор : доц. Шупик І.І., доцент кафедри ЕТЕД