ПРО ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ І АДМІНІСТРУВАННЯ»

9 – 10 квітня 2015 р. на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка згідно з наказом Міністерства освіти і науки України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

В олімпіаді прийняли участь 114 студентів із 70 вищих навчальних закладів усіх областей України. Для участі у II етапі були запрошені переможці I-го етапу олімпіади, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування» на освітньо-кваліфікаційних рівнях – «бакалавр», «магістр». Полтавську державну аграрну академію представляли Куряча Марина – студентка 4 курсу напряму підготовки «Менеджмент» та Рижикова Олена – студентка магістратури спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування».

Олімпіада проводилася в два етапи : 1) тестування; 2) практичний у формі розв’язання розрахунково-аналітичного завдання (для ОКР «Бакалавр»), вирішення конкретної розрахунково-аналітичної ситуації за матеріалами реального підприємства (для ОКР «Магістр»).

Конкурсні завдання для ОКР «бакалавр» охоплювали програми наступних дисциплін : менеджмент, управління персоналом, маркетинг, управління інноваціями, стратегічне управління та операційний менеджмент.

Для ОКР «магістр» це були програми таких дисциплін : менеджмент організацій, фінансовий менеджмент, управління якістю, управління проектами, управління змінами та стратегічне управління.

До складу журі цього року було включено провідних науковців вищих навчальних закладів з різних регіонів України, на чолі з доктором економічних наук, професором Тетяною Лепейко.

В олімпіаді переможцями та призерами за магістерськими програмами стали представники Київського національного торговельно-економічного університету (Малюга Анастасія), Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (Головко Світлана), Одеського національного економічного університету (Шишмон Інна) Запорізького національного університету (Шкарупіло Євгенія), Тернопільського національного економічного університету (Прийма Тетяна), Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (Заречна Каріна).

Серед бакалаврів переможцями стали представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Саприга Яна), Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (Баркалова Олеся) та інші.

Слід відзначити справжню винахідливість організаторів олімпіади, які нагородили учасників олімпіади за номінаціями : «За креативність», «За творчу сміливість», «За стратегічне мислення», «За підприємницьке мислення», «За стійкість до стресових ситуацій», «За аналітичні здібності»,  «Найкращий антикризовий менеджер», «Найкращий проектний менеджер», «Найкращий стратег» та інші.