Інтернет-конференція «Вклад вчених у розвиток галузі тваринництва»

Міністерство аграрної політики та продовольства України
Полтавська державна аграрна  академія
Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва

Запрошують взяти участь у
Всеукраїнській науково-практичній
Інтернет-конференція
« Вклад вчених у розвиток галузі тваринництва »

Шановні колеги!
13-14 листопада 2014 року відбудеться проведення Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції на базі факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва

Тематичні напрямки роботи конференції:
• Інноваційний розвиток науки з кінця 19-го і на початок 21-го
століття.
• Сучасні розробки вчених у різноманітних галузях тваринництва.

За секціями:
• Годівля тварин та технологія кормів;
• Розведення та селекція тварин;
• Технологія виробництва продукції тваринництва;
• Технологія переробки і стандартизації продукції тваринництва.

Робочі мови конференції: українська, російська та англійська.

Форма проведення конференції – заочна, з виданням збірника доповідей.

Оргкомітетом розглядаються заявки і доповіді, отримані в електронному вигляді до 10 листопада  2014 року.

Для включення тез доповідей у збірник матеріалів конференції необхідно направити на адресу оргкомітету в електронному вигляді:
-        заявку на участь (форма додається);
-        тези доповіді.

Учасникам конференції необхідно до 10 листопада 2014  року надіслати електронний варіант доповіді, заявку одним файлом за адресою oksanakravchenko@ukr.net з позначкою «Інтернет-конференція».

Матеріали конференції будуть розміщені в Інтернеті на офіційному сайті академії  https://www.pdaa.edu.ua та опубліковані у збірнику тез доповідей.

Вимоги до оформлення тез:
Матеріали конференції подаються електронною поштою обсягом від 1 до 2 повних сторінок формату А4 (297 х 210 мм) у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows 6.0, 7.0, 97, 2000, 2003, 2007 у вигляді файлу з розширенням *.doc;.всі поля по 20 мм.

Шифр УДК (зверху з лівого боку) - великими жирними літерами. Далі через 1,5 інтервали НАЗВА ДОДОВІДІ (з вирівнюванням по центру) - великими жирними літерами. Далі через 1,5 інтервали прізвище та ініціали авторів, наукова ступінь - звичайним жирним шрифтом. Через 1,5 інтервали нижче курсивом вказується назва установи. Ще через 1,5 інтервали нижче друкується текст тез - шрифт Times New Roman, 14 пт, інтервал 1,0, абзац 1,25 см, без переносів. Основна частина (актуальність, мета і методика досліджень, результати досліджень та їх обговорення, висновки та перспективи досліджень). Список використаних джерел (за потреби).
Сторінки не нумеруються.

Назва файлу має бути підписана латинськими літерами відповідно до першого автора прізвища та ініціалів учасника конференції (наприклад, Kravchenko O.I.).

Відповідальність за достовірність інформації залишається за авторами тез.
Тези публікуються в авторській редакції.

Адреса оргкомітету:
Факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва, Полтавська державна аграрна академія, вул. Сковороди, 1/3, м. Полтава, 36003.

Телефони для довідок:
Деканат факультету, тел. (0532) 56-96-91,