Команда КВН ПДАА виборола кубок мера міста!

КУБОК  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ  ВИБОРОЛА  ЗБІРНА КОМАНДА  КВН  АКАДЕМІЇ!
Переповнена глядачами зала Палацу дозвілля «Листопад» вітала учасників фестивалю кращих команд КВН міста на Кубок міського голови О.Мамая. В розіграшах брали участь збірні команди КВН вищих навчальних закладів міста: Полтавської державної аграрної академії, Української медичної стоматологічної академії,Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавського національного педагогічного університету імені. В.Г.Короленка, Полтавського технічного університету імені. Юрія Кондратюка.
Гру команд КВН оцінювало компетентне журі, яке, крім його голови, О.Ф.Мамая, складалося із фахівців КВНівського руху.
Протягом гри відчувалася гарна підготовка команд, їх зіграність та високий бійцівський потенціал.
Чотири конкурсні епізоди були насичені дотепними жартами та пропозиціями, як змінити життя полтавців на краще і, що зробив би кожен КВНщик, якби він був мером міста. Слушні пропозиції  відображав і відеоролик, який демонструвала кожна із  команд.
Неперевершеними були  коментарі відомого шоумена КВН, президента міської ліги КВН Давида Аветікова, який вів фестиваль.
Підсумки фестивалю оголосив голова журі,міський голова Олександр Федорович Мамай. Він же вручив командам і нагороди.
Кожна з команд отримала диплом, як краща в тому чи іншому конкурсі, та приз за участь у фестивалі – Сертифікат на 10000 гривень.
Головний приз фестивалю, Кубок мера, заслужено дістався збірній команді Полтавської державної аграрної академії.
Це третя перемога наших КВНщиків  у фестивалі на Кубок мера за останні 10 років. Дві попередні перемоги виборювала у 2005 та 2006 роках команда КВН академії «Екстримал».
Команду до перемоги готували: керівник клубу КВН Сергієнко Олександр Васильович та капітан команди, студент факультету економіки та менеджменту Артем Лимарь.

Склад команди:

Студенти факультету економіки і менеджменту:
Лимарь Артем, Манько Станіслав, Стеблівський Владислав,Шелковський Владислав, Тацій Юрій, Севрюков Владислав, Окопна Катерина , Фененко Олександр, Дігтяр Анастасія,  Глущенко Анастасія, Кіт  Вікторія, Панчошка Віталій;

Студенти інженерно-технологічного факультету:
      Бредун Євгенія,Тутка Антон;

Студент факультету обліку та фінансів:
      Шевченко Сергій .
Кубок перехідний, тому, зичимо тримати його міцно і назавжди!
.