Команда «СМТ» вдруге виборола Кубок міського голови на Фестивалі КВН-2017

20 квітня, у Палаці дозвілля «Листопад» відбувся один з найулюбленіших для полтавської молоді захід - традиційний Фестиваль КВН-2017 серед збірних команд вищих навчальних закладів Полтави на Кубок міського голови.

За перемогу та право володіти Кубком змагалися п'ять збірних команд Полтавських вишів:

• збірна команда Вищого державного навчального закладу «Українська медична стоматологічна академія»;

• збірна команда Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка;

• збірна команда Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка;

• збірна команда Полтавської державної аграрної академії;

• збірна команда Полтавського університету економіки і торгівлі.

Підтримати своїх друзів, колег по ВУЗу та просто весело провести час завітали на захід цілими студентськими родинами, навіть на чолі з ректорами!

Найбажаніший приз – Кубок, за рішенням поважного журі, другий рік поспіль отримала команда академії - «СМТ».

В черговий раз переконуємося, що наші студенти - талановиті, творчі, активні, яскраві та просто неперевершені!

Найкращі студенти в найкращому ВНЗ! Так тримати!!!