Лауреати ХV загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання».

19 жовтня цього року в малій залі Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбулося нагородження лауреатів XV загальнонаціонального конкурсу « Українська мова – мова єднання».

В цьому році на конкурс було подано понад 300 робіт з усіх куточків нашої країни та з-за кордону.

Серед переможців конкурсу 25 % - це мешканці Полтавської області. 77 нагороджених – такий внесок «духовної столиці» у цьогорічний конкурс.

Для нагородження до Полтави завітала голова журі – голова Одеської регіональної організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України Юрій Работін, інші члени журі конкурсу, делегація з міста Канєва.

З вітальним словом до присутніх звернувся заступник голови Полтавської обласної ради Анатолій Миколайович Ханко.

Серед лауреатів конкурсу і співробітники нашої академії.

За книгу «Полтавська державна аграрна академія: історія та здобутки – 1920 - 2015 рр.» нагороджено авторський колектив у складі : Аранчій В.І., Кочерга А.А., Опара М.М., Якименко М.А.

За монографічне дослідження «С.Я. Третьяков (1872 – 1918) та його наукова агрономія» у номінації «Пошук. Істина. Наука» лауреатом конкурсу стала доцент кафедри безпеки життєдіяльності інженерно-технологічного факультету, кандидат сільськогосподарських наук Опара Н.М. За монографію «Полтавське сільськогосподарське товариство (1865 – 1920 рр.)» доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та збалансованого природокористування факультету агротехнологій та екології, доцент Самородов В.М. ( у співавторстві).

Нагородження переможців супроводжувалося чудовою концертною програмою дитячих колективів ОЦЕВУМу.

Захід відбувся у дружній, теплій, невимушеній атмосфері і залишив приємні спогади у всіх присутніх на ньому.