Міжнародна програма підвищення кваліфікації для освітян

СХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ІНСТИТУТ ПСИХОЛОГІЇ (Україна – Франція)

ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Краків, Польща)

ГДАНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ (м. Гданськ, Польща)

МІЖНАРОДНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН

INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

Вельмиповажні  колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у

МІЖНАРОДНІЙ ПРОГРАМІ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ОСВІТЯН

INTERNATIONAL PROFESSIONAL DEVELOPMENT PROGRAM

яку реалізує Східно-Європейський Інститут Психології (Україна-Франція)

у партнерстві з низкою інституцій України та Польщі

Терміни прийому груп:

19-28 лютого  2017 року та

22 лютого - 3 березня 2017 року

(реєстрація триває до 14 лютого 2017 року)

Тривалість програми: 10 днів               Чисельність групи: 10-12 учасників

Місце  проведення: м. Краків та м. Гданськ (Польща)

Програма передбачає:

• прослуховування та опрацювання навчально-демонстраційних курсів від провідних  польських та українських фахівців за напрямами:

«Інноваційні методи викладання: новітнє в європейській освітній практиці»,
«Інновації в освітньому менеджменті»,
«Комп’ютерні технології в сучасній освіті:  революція можливостей»;

• ознайомлення із діяльністю та менеджментом Ягелонського університету та низки навчальних закладів м. Краків, що входять до десятки лідерів у Польщі та мають загальноєвропейську відзнаку «Університет ХХІ століття», та інших ВНЗ;
  • участь у конференційних заходах (20-22 лютого 2017);
  • міжнародна публікація;
  • 2-денний практичний workshop «Проблеми і перспективи сучасної європейської освіти: актуальний польський досвід» (23-24 лютого 2017);
  • отримання Міжнародного диплому/сертифікату підвищення кваліфікації (72 год.) або міжнародного Сертифікату про науково-педагогічне стажування (72 год.) - потребу окремо зазначати в заявці.

Також Програмою передбачені:

• проживання у готелі, 2-місне розміщення, сніданок;
  • екскурсійна програма (2 екскурсії - Королівський замок Вавель, Музей сучасного мистецтва МОСАК, або ін.);
  • стартовий пакет місцевого телефонного оператора.

Повна вартість Програми – 550 євро (або - за перерахунком у польських злотих), що включає:

• навчальний та ознайомлювальний модулі, Міжнародний диплом/сертифікат підвищення кваліфікації/стажування – 300 євро (або - за перерахунком у польських злотих);
  • проживання, харчування (сніданки та кава-брейки під час заходів), екскурсійна програма (2 екскурсії),  телефонна картка  - 250 євро (або - за перерахунком у польських злотих);

Оформлення візи – забезпечується Програмою, вартість залежатиме від терміну та порядку оформлення і сплачується окремо. Організаційний внесок – 50 євро (включає документальний та  інформаційно-реєстраційний супровід в Польщі та Україні).

Вартість Програми ВКЛЮЧАЄ трансфер Київ-Краків-Гданськ-Київ (при повному сеті).

Реєстрація: індивідуальні або групові заявки (у довільній формі) прохання надсилати на ел.адресу: psytoday@ukr.net  При подачі групової заявки можливі знижки на проживання та екскурсійну програму.

Інформація за тел.: (044) 360-86-22(044) 257-20-21(094) 925-56-22

Запрошуємо та чекаємо на Вас!