«МОДНИЙ ОФІСНИЙ ВИРОК» – свято позитивних емоцій та накопиченого досвіду

«МОДНИЙ ОФІСНИЙ ВИРОК»  – свято позитивних емоцій та накопиченого досвіду

5 червня 2015 року за активної участі членів студентського наукового товариства «Пошук» кафедри менеджменту (під керівництвом кандидата педагогічних наук Шупти І. М., доцента кафедри менеджменту), психологічної служби Полтавської державної аграрної академії було проведено креативний тренінг розвитку індивідуального стилю «Модний офісний вирок».

Саме тренінг як форма навчання спрямований насамперед на те, щоб максимально використати потенціал, знання і досвід кожного учасника і за допомогою спеціальних прийомів створити феномен «групового навчання». Студенти мали змогу за допомогою різноманітних методів, зокрема методу рольової та ділової гри, методу мозкового штурму, дискусії, презентації, психограми тощо відпрацьовувати практичні навички, здобуті під час вивчення дисциплін управлінського циклу.

Керівництво кафедри менеджменту, психологічної служби висловлює щиру подяку організаторам та учасникам креативного тренінгу :
– Модному судді – Фененку Олександру, студенту 2 курсу напряму підготовки «Менеджмент»;
– Ведучому – Петренку Артему, студенту 3 курсу напряму підготовки «Менеджмент»;
– Звинувачувачу – кандидату економічних наук, доценту
Сердюк О. І., голові навчально-методичної ради за напрямом підготовки «Менеджмент», професору кафедри менеджменту;
– Захиснику – кандидату економічних наук, доценту Мирній О. В., доценту кафедри менеджменту;
– Керівникові відділу маркетингу – Тацію Юрію, студентові
1 курсу напряму підготовки «Менеджмент»;
– Незалежним експертам та стилістам – Джос Дарії, Василенку Мирославу, Литовці Руслану, Мостовій Оксані, Потаповій Поліні, Скрипнику Роману, студентам 3 курсу напряму підготовки «Менеджмент»;
– Виконавцям головних ролей працівників відділу маркетингу : Стеблівському Владиславу, Калініченко Марині та Нагорній Жанні.

Море позитивних вражень, емоцій та накопичення досвіду – ось результат діяльності даного заходу.