Молодь Полтавщини виграла перший в історії естафетний чемпіонат України

У Кропивницькому (минула назва Кіровоград) відбувся перший в історії окремий чемпіонат України з легкоатлетичних естафет, за підсумками якого спортсмени Полтавщини не залишилися без нагород.

Чемпіони країни визначалися у багатьох номінаціях серед юнаків та дівчат, юніорів, молоді, чоловіків та жінок у таких видах естафетних програм: 4х100, 4х400, 4х800 та естафеті 100+200+300+400 метрів. Загалом були розіграні 22 комплекти медалей.

Збірна Полтавщини завоювала золоту медаль у першості серед молоді (до 21 року) в естафеті 4х800 метрів. Чемпіонами країни стали Роман Простак, Владислав Борисенко, Ярослав Кабушка і Артем Бандурка, які фінішували з результатом - 8 хвилин 23,56 секунди.
Найцікавіше те, що молодіжна збірна Полтавщини показала кращий результат, ніж переможець чоловічої естафети 4х800 метрів - збірна Черкаської області (8:23,94). Браво, молодь!

Чемпіонату країни з бігу на милю

У Чернівцях відбувся чемпіонат України з бігу на "британській дистанції" (29.09.2016р.) - 1 миля (1609,34 метри) у різних номінаціях.

У молодіжному (до 23 років) чемпіонаті України з бігу на милю полтавець Ярослав Кабушка студент Полтавської державної аграрної академії, факультету Технології виробництва та переробки продукції тваринництва завоював бронзу медаль з результатом - 5 хвилин 04,9 секунди.