Набір для навчання в докторантурі

Центрально-Європейський університету м. Скаліца (Словаччина)
оголошує про створення в Україні центру підготовки
за докторськими програмами (PhD)

Оголошує набір для навчання в докторантурі університету з метою міждисциплінарних досліджень теоретико-методологічних основ і проблем, пов’язаних з міжнародними відносинами, економікою, правом, інформаційними технологіями в сфері екологічної політики, захисту навколишнього середовища та охорони здоров’я, енергетичної безпеки в системі державного та суспільного управління.
Мови підготовки: словацька, англійська, російська, українська.
Особи, які успішно закінчили докторантуру, захищають дисертаційні дослідження на засіданні наукової ради університету з присвоєнням титулу доктор (PhD), який рівнозначний науковому ступеню кандидата наук в Україні.
В університеті діють програми грантової та стипендіальної підтримки докторантів.
За довідками щодо зарахування звертатись до відділу міжнародних зв’язків ПДАА. Контактний телефон:0953388252 Анна Олексіївна