А над світом українська вишиванка цвіте…

День вишиванки! Це українське свято покликане берегти народні традиції. Пам’ятають про свято і студенти нашої академії, які 21 травня влаштували такий собі святковий флешмоб.

На великій перерві студенти у вишиванках відвідали навчальні корпуси, закликаючи студентів на майдан. Обов’язковим дресс-кодом  майдану, а він відбувся перед  четвертим навчальним корпусом, було – наявність вишиванки. Організатори флешмобу - активісти Студентської ради, закликали студентів підтримати акцію та приєднатися до святкування.

Зараз – особливий час. Ми звертаємося до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, тим життя наше буде радіснішим, духовно багатшим. Як не згадати тут слова великого українця -  Василя Симоненка:

Вигаптуй на небо райдугу-доріжку,
Простели до сонця вишивку-маніжку,
Щоб по тій доріжці з лебедями-снами
Плавати до щастя білими човнами.