Напередодні Дня науки

З нагоди святкування професійного свята – Дня науки, відповідно до наказу ректора академії, професора Аранчій Валентини Іванівни від 12 травня 2015 року № 94 «Про відзначення Дня науки в Україні Полтавською державною аграрною академією в 2015 році» було проведено 13 травня пленарне засідання науково-практичної конференції професорсько-викладацького складу за підсумками наукових досліджень у 2014 році, а 14 травня 2015 року Навчально-науковим аграрно-інженерним інститутом – секційні засідання.
Засідання ННАІІ відбувалось на 5 підсекціях:
1. Факультету агротехнологій та екології.
Керівник секції – Пипко О.С., кандидат сільськогосподарських наук, доцент, завідувач, доцент кафедри рослинництва
Секретар секції – Міленко О.Г., асистент кафедри рослинництва
2. Машин та обладнання агропромислового виробництва.
Керівник підсекції – Арендаренко В.М., кандидат технічних наук, доцент, завідувач, професор кафедри машин та обладнання агропромислового виробництва
Секретар підсекції – Іванов О.М., кандидат технічних наук, старший викладач кафедри машин та обладнання агропромислового виробництва
3. Безпеки життєдіяльності.
Керівник підсекції – Лапенко Т.Г., кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри безпеки життєдіяльності
Секретар підсекції – Кулик О.В., викладач кафедри безпеки життєдіяльності

4. Ремонту машин і технології конструкційних матеріалів, машиновикористання і виробничого навчання, загальнотехнічних дисциплін.
Керівник підсекції – Лоєнко В.В., кандидат технічних наук, доцент кафедри ремонту машин і технології конструкційних матеріалів
Секретар підсекції – Падалка В.В., кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри машиновикористання і виробничого навчання

5. Вищої математики, логіки та фізики.
Керівник підсекції – Шенгерій Л.М., доктор філософських наук, професор, завідувач, професор кафедри вищої математики, логіки та фізики
Секретар підсекції – Горда І.М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри вищої математики, логіки та фізики

Хотілося б відзначити кафедру безпеки життєдіяльності, яка організувала засідання студентського гуртка «Аспекти безпеки праці, життя та довкілля людини» в день секційного засідання. Студенти дізналися які наукові досягнення професорсько-викладацького складу за підсумками наукових досліджень у 2014 році проведені на кафедрі.
Студентка Бочарова Яна висвітлила історію заснування та святкування Дня науки в україні.

Засідання секцій пройшли на високому рівні та жваво. За матеріалами конференції видано збірник наукових праць професорсько-викладацького складу Полтавської державної аграрної академії.
Дякуємо всім співорганізаторам та учасникам наукової конференції!

Заступник директора ННАІІ з наукової
роботи В.В. Дудник, тел. (0532) 60-98-61