Особливості європейської освіти

У рамках святкування тижня Навчально-наукового інституту економіки та бізнесу Полтавської державної аграрної академії, 16 квітня 2015 р. відбулося засідання круглого столу «Особливості європейської освіти», організованого викладачами кафедри іноземних мов та українознавства.

Студенти 1 курсу 1 групи факультету «Обліку та фінансів»: Василенко К.М., Довгаль О.Ю., Верпета В.В., Феденко А.О., Телятник М.Д., 1 курсу 2 групи факультету «Ветеринарної медицини» Марченко В.Ю., а також 1 курсу 2 групи факультету «ТВППТ» Кравченко Н.О. виступили з відео-презентаціями та цікавими доповідями про особливості європейської освіти. Водночас наша молодь, дослідивши сучасні прагнення освітян у контексті реформування освітньої сфери, запропонувала власне бачення того, як покращити якість освітніх послуг.

Враховуючи успішні виступи студентів, дозвольте відзначити небайдуже ставлення викладачів кафедри до процесу підготовки молодих ораторів. Зокрема, Коломієць С.А, Ніколаєнко Ю.О., Савенкову О.О., Сахарову Л.М, Сільчук О.В.