Переможці проекту «Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

Обласна «Школа з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес» визначила переможців!

Відбулося урочисте закриття та нагородження переможців чергового проекту «Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес», організованого Комунальною установою «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради в 2015 році.

Метою проекту є формування конкурентноспроможної особистості на ринку праці, підготовка молодої людини до роботи.
Уже в шосте студенти академії беруть участь в даному проекті.

В цьому році сертифікати про закінчення навчання в школі одержали:
  • Безрук Сергій Сергійович;
  • Джос Дар'я Сергіївна;
  • Василенко Мирослав Володимирович;
  • Поліщук Олена Сергіївна;
  • Швайка Олена Сергіївна;
  • Шутько Володимир Петрович;
  • Яриш Володимир Володимирович (Аграрний коледж ПДАА).

Підсумковим документом слухачів «Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес» було написання бізнес-планів підприємницької діяльності.

Організатори проекту влаштували, традиційний в цьому проекті, конкурс на кращий бізнес-план.

Від нашого навчального закладу в конкурсі брали участь:
  • Безрук Сергій Сергійович
  • Джос Дар'я Сергіївна
  • Долгих Наталія Владиславівна
  • Лесюк Альона Станіславівна (переможниця у номінації «Кращий соціальний проект»)
  • Поліщук Олена Сергіївна ( абсолютна переможниця конкурсу бізнес-планів).
Усі учасники конкурсу нагороджені грамотами, а переможці дипломами.

Вітаємо студентів з одержанням документу, який дає їм право займатися підприємницькою діяльністю.

Вітаємо переможців обласного  конкурсу бізнес-планів!

Мітки: