Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент»

На базі економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка 23 березня 2017 року відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент».

На конкурс надійшли 208 студентських наукових робіт із 86 ВНЗ України.

На підставі обговорення результатів рецензування студентських наукових робіт галузевою конкурсною комісією претендентами на перемогу зі спеціальності «Менеджмент» визначено і запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції авторів 53 студентських наукових робіт із 31 ВНЗ України.

У роботі галузевої конкурсної комісії, що здійснила оцінювання захисту студентських наукових робіт, взяли участь 38 провідних науково-педагогічних працівники, які представляли 18 ВНЗ України. Зокрема, головою секції «Кадровий менеджмент» було обрано доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту Маркіну Ірину Анатоліївну.

Під час захисту наукових робіт члени галузевої комісії звертали увагу на змістовність доповіді, візуальний супровід захисту, ораторський стиль, аргументацію положень наукової новизни, дотримання часових обмежень, враховувалися відповіді на запитання.

Переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Менеджмент» з Полтавської державної аграрної академії стали:

Ковалевська Наталія Вікторівна – здобувач вищої освіти за ступенем «Магістр» 1 курсу спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та менеджменту.

Отримала диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Менеджмент».

Науковий керівник: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Маркіна Ірина Анатоліївна.

Лесюк Владислав Станіславович – здобувач вищої освіти за ступенем «Бакалавр» 2 курсу спеціальності «Менеджмент» факультету економіки та менеджменту.

Отримав диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Менеджмент».

Науковий керівник: к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки підприємства Калініченко Олександр Володимирович.

За високий рівень у керуванні студентськими науковими роботами та у підготовці студентів Ковалевської Наталії Вікторівни та Лесюка Владислава Станіславовича нагороджені подяками: доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Маркіна Ірина Анатоліївна та к.е.н., доцент, доцент кафедри економіки підприємства Калініченко Олександр Володимирович.

За високий рівень наукової етики та професіоналізм у роботі галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» у 2015 – 2017 рр. нагороджена подякою доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту Маркіна Ірина Анатоліївна.

За високу якість підготовки студентських наукових робіт та активну участь у проведенні ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Менеджмент» у 2015 – 2017 рр. науково-педагогічний колектив Полтавської державної аграрної академії нагороджений подякою.

Вітаємо  студентів Полтавської державної аграрної академії і їхніх наукових керівників  та  бажаємо  їм професійного  зростання  і  нових звершень на науковій ниві!