Підсумки пленарного засідання 27.04.2016 р.

27-28 квітня 2016 року в Полтавській державній аграрній академії проводилась студентська наукова конференція за підсумками наукових досліджень у 2015 році.
27 квітня відбулося пленарне засідання.

Привітала учасників конференції професор, ректор академії Аранчій Валентина Іванівна. (доповідь)

На пленарному засіданні з доповідями виступили студенти усіх шести факультетів, а саме:

1. факультет економіки та менеджменту

Льовин Анжеліка Сергіївна, студентка ОКР «Магістр»

Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент Дивнич Ольга Дмитрівна

Тема доповіді «ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ВИРОБНИЦТВА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ»

2. факультет обліку та фінансів

Кошман Ніна Іванівна, студентка ОКР «Магістр»

Науковий керівник – кандидат економічних наук, професор Аранчій Валентина Іванівна

Тема доповіді «РОЗВИТОК ПРИБУТКОВОГО ОПОДАТКУВАННЯ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ ТА СВІТУ»

3. факультет агротехнологій та екології

Макаова Богдана Євгеніївна, студентка ОКР «Бакалавр»

Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Кулик Максим Іванович

Тема доповіді «ПІДБІР СОРТІВ СВІЧГРАСУ (ПРОСА ПРУТОПОДІБНОГО) ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПОТЕНЦІАЛУ КУЛЬТУРИ»

4. інженерно-технологічний факультет –

Бондаренко Олексій Юрійович, студент ОКР «Магістр»

Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Прасолов Євген Якович

Тема доповіді «ПРАВОВА ОХОРОНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ОБ’ЄКТІВ БІОТЕХНОЛОГІЙ»

5. факультет ветеринарної медицини

Бондарєва Аліна Євгеніївна, студентка ОКР «Бакалавр»

Науковий керівник – кандидат ветеринарних наук, доцент Лавріненко Інна Вікторівна

Тема доповіді «ЗАХОДИ ЛІКВІДАЦІЇ АФРИКАНСЬКОЇ ЧУМИ СВИНЕЙ У С. КОРОВАЇ ГРЕБІНКІВСЬКОГО РАЙОНУ»

6. факультет технології виробництва і переробки продукції тваринництва

Мочаліхіна Анастасія Олегівна, студентка ОКР «Магістр»

Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Усачова Валентина Євгеніївна

Тема доповіді «РОЛЬ ДОРАДНИЦЬКИХ СЛУЖБ В РОЗПОВСЮДЖЕННІ ІДЕЙ ТА ДОСВІДУ ВПРОВАДЖЕННЯ ОРГАНІЧНОГО РУХУ В УКРАЇНІ»

Особливу зацікавленість і пожвавлення в актовій залі викликали виступи студентів Бондаренко Олексія Юрійовича, Кошман Ніни Іванівни, Макаової Богдани Євгеніївни.

Підвів підсумки пленарного засідання радник ректора, доцент Опара Микола Миколайович, який  підкреслив важливість наукової діяльності в підготовці спеціалістів для агропромислового комплексу.

Ректор академії, професор Аранчій В.І. вручила всім доповідачам пленарного засідання почесні грамоти за активну участь у проведенні наукових досліджень за підсумками 2015 року.

За матеріалами конференції видано збірник наукових праць студентів.

Дякуємо всіх організаторів та учасників студентської наукової конференції!

Проректор з науково-педагогічної, наукової роботи, доцент  О.О.ГОРБ

Навчально-науковий відділ,
(0532) 56-99-23