Практика – це запорука майбутнього фахівця!

Відповідно до розкладу занять 29 листопада 2016 року викладачами кафедри ТВПТ канд. с.- г. наук, доцентом Морозом О.Г., старшими викладачами Березницьким В.І., Чухлібом Є.В. проведено виїздне лабораторне заняття зі студентами ІІІ курсу денної форми навчання факультету ТВППТ «Технологія виробництва молока та яловичини».

Заняття проведено на базі ВП «Шишацька» ТОВ АФ. ім. Довженка.

Тема лабораторного заняття «Технологія вирощування ремонтних телиць».

Метою заняття було освоїти основні технологічні процеси при вирощуванні ремонтних телиць від народження до нетелів.

Студенти з великим інтересом відвідали лабораторію та цех підготовки молока для випоювання телят. Здобувачі вищої освіти засвоїли технологію вирощування ремонтних телиць віком від 1-3 днів після народження до нетеля.

Окремим питанням було розглянуто умови заготівлі та зберігання кормів для різних статево-вікових груп тварин.

Студенти органолептичним методом визначили якість сінажу та силосу, а також з інтересом спостерігали приготування кормосуміші в кормозмішувачі «Тріолет».

Наприкінці виїзного заняття студентам були виставлені оцінки відповідно засвоєних ними знань.