Школа органів студентського самоврядування 2015

25 квітня відбулася V Школа ОСС від Студентської ради ПДАА, яка щорічно проводиться за підтримки адміністрації академії. Школа органів студентського самоврядування започаткована ще за студентства Олега Слизька та Ірини Борисенко. Вона продовжує жити й розвиватися разом зі студентами нашої рідної академії. Цього року школа набула зміненого формату. Протягом майже 12 годин студенти-першокурсники навчались чути один одного, працювати в команді й проявляти свої лідерські якості. Як завжди школа розпочалась з офіційного відкриття на якому були присутні поважні гості Валентина Іванівна Аранчій – ректор, професор; Микола Миколайович Опара – проректор з науково-педагогічної та наукової роботи; Анатолій Андрійович Кочерга – проректор  науково-педагогічної та виховної роботи; Тетяна Олегівна Бардіна – радник ректора з молодіжних питань; Олег Сергійович Слизько – почесний голова студентської ради академії та міста.  Кожен з гостей привітав учасників й відмітив, що в сучасному суспільстві ми маємо розвиватися аби бути конкурнтно спроможними студентами й з гордістю представляти нашу академію. Після офіційного відкриття Олександр Глазов разом із Олег Слизько провили факультатив «Студентська рада, як унікальна в своєму роді інституція діяльності студентів». Кожен з учасників із великою цікавістю та захопленням слухав про переваги й можливості студентської ради. Потім розділившись на три команди, студенти відвідали тренінги з ораторської майстерності, стресостійкості й проектного менеджменту. Тренінги проводились паралельно аби потім на рольовій грі кожен учасник зміг поділитися отриманими знаннями й створити спільний командний проект. Ну і звісно ж активності на вулиці на побудову команди й вироблення командного духу. Тімбілдінг цього року був надзвичайним, основна мета була не просто виконати завдання на швидкість, а на якість виконання й командний дух. Отримавши основи з роботи в команді й знання для написання проекту, школа дійшла до кульмінаційного моменту рольової гри. Суть її в тому що кожній команді задано тему проекту «Студентська рада нашої мрії». Команди мали обрати голову студентської ради факультету, створити нову структуру, провести виборчу конференцію, написати план заходів та розписати один із них повністю, а найголовніше затвердити все це у адміністрації академії та діючої студентської ради. Організаційний комітет зіграли представників адміністрації та студентської ради максимально наближено до існуючого ладу в академії. В результаті три команди презентували свої проекти. Після презентації було оголошено  4 переможців: Дарія Резвіцова (ФОФ); Максим Худолій (ІТФ); Ілля Яровий (ІТФ); Олександ Олефіренко (ФВМ). Кожен учасник отримав сертифікат участі, а переможці отримали сертифікати переможців, отримали посаду радників голови студентської ради академії на рік й тренінг з ефективної комунікації від Дмитра Геращенка (власник тренінгові центру «Мрія»).
Організаційний комітет Школи ОСС 2015 хоче особливо подякувати адміністрації академії за допомогу в організації!