Студентська рада діє!

Незважаючи на зимові канікули Студентська рада академії не припиняє свою діяльність. Після новорічних та Різдвяних свят розпочалася активна громадська діяльність.

Студенти взяли участь у міських заходах по відзначенню Дня Соборності України та вшануванні  пам’яті Героїв Крут.

Збірна команда КВН академії брала участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі «Ліга сміху»,  для чого відвідали місто Одесу.

А, нещодавно, 18 студентів-активістів були учасниками обласного етапу Всеукраїнського проекту «Студентська республіка», що проходив в селі Олефірівка  Миргородського району. Учасники проекту, а це представники вищих навчальних закладів полтавського регіону, обговорювали тему освіти і громадянського просвітництва, напрацьовували справді дієві проекти в освіті та розмірковували, якими методами модернізувати освітню галузь регіону і країни в цілому. Допомагав студентам в цьому доцент кафедри економіки підприємства Олександр Володимирович Калініченко, який був також одним із експертів проекту.