Студентська республіка

Із 30 травня по 1 червня на базі оздоровчого табору Полтавської державної аграрної академії проводився вишівський етап «Студреспубліки-2014». Метою заходу було підвищення рівня особистої відповідальності та правової культури студентства, залучення молодих людей до державотворчих процесів і формування їх лідерських якостей.

Студенти із величезним задоволенням беруть участь у такого роду заходах, адже «Студентська республіка» – це особлива країна: тут свої закони, правила, спосіб відпочинку, є навіть власна валюта. Студенти обирають свого мера, депутатів магістрату. Саме тут збираються креативні й творчі студенти, небайдужі до власного майбутнього та майбутнього своєї країни.

На три дні молоді лідери опинилися в іншій державі – там, де вони самі диктують собі правила й закони, беруть на себе відповідальність за прийняті рішення, отримують масу задоволення від конструктивного і творчого відпочинку… Звичайно, з одного боку це – гра, але з іншого – можливість для кожного проявити себе.

Метою цього дійства є здобуття нового досвіду під час виконання симулятивних завдань. Гра супроводжується проведенням суб-фестивалів, протягом яких відбуваються змагання між студентами: конкурси краси «Перша леді» та «Містер Студентської Республіки-2014»; турніри з таких ігор: «Мафія», «Квест», «Дебати»; спортивні змагання (футбол, волейбол тощо); «Нічна туса» й «Денна туса»; фото-конкурси.
За підсумками цих конкурсів звання Першої Леді отримала Оксана Дмитренко, Містера Студентської Республіки-2014 – Владислав Саєнко.

Мером Студенстської Республіки 2014 обрали цього року Тетяну Шанду, а до магістрату потрапили Катерина Окопна, Марія Смолінська, Галина Васільєва, Анастасія Петриш, Аліна Клименко, Андрій Пелипенко, Сергій Пасічник, Олег Чорний, Світлана Мовсісян, Олена Курішко.

Всі учасники провели ці три дні неповторно, отримавши море емоцій і задоволення!